Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

ŚRUTOWNICE ::: OCZYSZCZARKI ::: MYJNIE

 

 

Pola oznaczone * są wymagane.

Profesjonalne automatyczne systemy oczyszczania dla nowoczesnego warsztatu i zakładu przemysłowego 

MYCIE ::: ODTŁUSZCZANIE ::: FOSFORANOWANIE ::: USUWANIE WIÓRÓW

 

Automaty oczyszczające ze stacją załadowczą do pojemników siatkowych

Automaty oczyszczające RENDER VL GE są skonstruowane, z jednej strony do oczyszczania w ramach zasypu, wsadu drobnych detali, rur oraz detali sypkich w pojemnikach siatkowych Euro, z drugiej strony w uchwytach dla ciężkich detali jak np. bloki silników, które podczas procesu mycia są obracane / wychylane.

Dla detali drobnych, sypkich oraz detali o skomplikowanych powierzchniach (otwory ślepe, kanały itd.), które z uwagi na swoją strukturę muszą być obracane podczas procesu mycia, powyższe urządzenia oczyszczające stanowią optymalne rozwiązanie.

Poprzez zastosowanie w pojemnikach siatkowych położenia pośredniego wzgl. pokrywy napinającej można ograniczyć / zamocować na stałe delikatne detale myte podczas poruszania.

W zależności od wyposażenia urządzenia i rodzaju detalu mytego można realizować zarówno proste oczyszczanie międzyoperacyjne, jak również oczyszczanie dokładne np. do nanoszenia powłoki lub sklejania itd.

Załadunek i rozładunek pojemników siatkowych realizowany jest zazwyczaj poprzez ramę wsporczą, ale możne również odbywać się poprzez przejezdny wózek roboczy lub bezpośrednio.

Zastosowanie:

  • Warsztat, przemysł
  • Remont, naprawa
  • Produkcja nowych detali
  • Oczyszczanie, odtłuszczanie, usuwanie wiórów, fosforanowanie

 

Karta techniczna: 

»    VL GE

 

 

 Zdjęcia maszyn - Typoszereg VL GE

VL GEVL GEVL GEVL GE